עו"ד רונן אבניאל (ביטוח לאומי)
 
רונן אבניאל- משרד עורכי דין
 
 
 
 
072-3218182
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ייעוץ וייצוג משפטי מול ביטוח לאומי וחברות הביטוח
 
אנחנו נלווה ונעניק לכם שירות מקיף, הכולל תמיכה לאורך כל התהליך, וייצוג מקצועי ויעיל מול כל הגופים הרלבנטיים.
 
יש לכם אל מי לפנות!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תחומי התמחות

 
משרדו עו"ד רונן אבניאל מסייע ללקוחותיו בבירוקרטיה הכרוכה בקבלת קצבאות ותגמולים ממגוון גופים. תחומי עיסוקנו העיקריים הם: ביטוח לאומי, תביעות מול חברות הביטוח במקרים של אובדן כושר עבודה, תביעות סיעוד ותאונות עבודה.
 
 
ביטוח לאומי
 
 
 

ביטוח לאומי

 
אחד מתפקידיו של המוסד לביטוח לאומי הוא לסייע לאנשים שסובלים ממצבים רפואיים או תפקודיים, שמונעים מהם את היכולת לתפקד ביומיום ו/או לצאת לעבוד. הסיוע הניתן להם הוא לרוב קצבאות. אלא שכדי לקבל קצבה מהמוסד לביטוח לאומי, ולמעשה מהמדינה, קיימות ועדות, בדיקות וטפסים רבים, שהופכים את התהליך למורכב למדי, מה שהופך אותו למאתגר במיוחד לאנשים שגם ככה מתקשים לתפקד באופן אלמנטרי, עקב מחלה או נכות.
 
 
 
 
משרדנו מייצג את אתכם אל מול המוסד לביטוח לאומי. אנו מטפלים במגוון רחב של מקרים, ביניהם:
 
 • נכות כללית
 • ילד נכה
 • ניידות
 • נפגעי עבודה ונכות בעקבות תאונות עבודה
 • גמלת סיעוד
 • פטור מניכוי דמי ביטוח לאומי
 • פטור מס הכנסה
 • שירותים מיוחדים
 
לצוות המשרד שלנו יש ניסיון עשיר במיצוי זכויות לקוחותיו מול המוסד לביטוח לאומי, והוא בקי היטב בהליכים המשפטיים הכרוכים בהליך זה. שירות זה נועד לקצר את התהליכים, להפוך את השירות לפשוט יותר ולהקל עליכם או על יקירכם בקבלת הקצבאות המגיעות לכם.
 

 
 
ביטוח אובדן כושר עבודה
 
 
 

ביטוח אובדן כושר עבודה

 
אחד הדברים המרכזיים בחיינו הוא העבודה שלנו. עבור רובנו, זהו הרבה יותר ממקום שמשמש כמקור לפרנסה. זהו גם מקום חברתי, ומקום שבו אנו מביאים לידי ביטוי את הכישרון והיכולות שלנו ומגשימים את עצמנו. לכן, אובדן כושר עבודה עקב מחלה או תאונה כלשהי, הוא אינו עניין של מה בכך. יש לו השלכות הרות גורל.

 
אנשים רבים מבטחים את עצמם בביטוח אובדן כושר עבודה. כשמגיעים למצב שבו האדם פשוט אינו מסוגל לעבוד ולכלכל את עצמו ואת בני ביתו, צריך להפעיל את הביטוח שעליו חתמנו. אלא שמדובר בעניין שעלול מורכב, כיוון שלכל חברת ביטוח ישנה הגדרה שונה למהו אובדן כושר עבודה (למשל – האם אינכם מסוגלים לעבוד בכלל, או רק במקצוע מסוים), מהו הסכום שאותו תקבלו ועוד.
 
 
 
 
חברות הביטוח לעתים קרובות קובעות שגם אם מבחינה רפואית נקבע שאינכם מסוגלים לעבוד, אינכם זכאים לקבל תגמולים. במקרים כאלה, אסור לכם לוותר ולקבל את הגזרה כפי שהיא. חשוב שתפנו אל משרדנו, שמכיר את עולם דיני הביטוח על בוריו, ויכול לסייע לכם לקבל את התגמולים.

 
אנו מטפלים בתביעות שונות מול חברות הביטוח:
 
 • אובדן כושר עבודה
 • סיעוד
 • מחלות קשות
 • תאונות אישיות
 • נכות ממחלה תאונה
 • ועוד
 
אנו נלחם למענכם, כדי לממש את זכויותיכם מכוח הפוליסות שרכשתם, ונשקיע את מלוא המאמצים כדי להביא לתוצאות הטובות ביותר.
 

 
 
תביעות סיעוד
 
 
 

תביעות סיעוד

 
ביטוח סיעודי נועד כדי לעזור לאדם המבוטח להזדקן ולחיות בכבוד, גם אם חלילה הוא מגיע למצב סיעודי, אשר דורש טיפול צמוד מסביב לשעון וסיוע שוטף בביצוע פעולות בסיסיות ויומיומית. פוליסת הביטוח בעצם נועדה להציע למבוטחים תגמול חודשי, במקרים כאלה.

 
אלא שישנם מקרים רבים שבהם חברות הביטוח הסיעוד מסרבות לשלם למבוטחיה את התגמולים המגיעים להם, למרות שהמבוטחים זכאים להם. מבוטחים רבים, ביניהם קשישים וחולים סיעודיים, מרימים ידיים. אבל אסור שתשובת החברות הביטוח ירפו את ידיהם. אסור לוותר ולהיכנע למציאות זו.
 
 
 
 
תחום הביטוח הסיעודי הוא אחד התחומים החשובים ביותר עבור צוות המשרד של עו"ד רונן אבניאל, שעומד בחוד החנית בטיפול בתביעות סיעוד מול חברות הביטוח. אנו מנהלים אינספור תביעות מול חברות הסיעוד, ונלחמים ללא לאות להגן על זכויותיהם של המבוטחים.

אנו מודעים לצורך המשמעותי של המבוטח ובני משפחתו לתגמולים, ומקפידים לנקוט בכל הצעדים הנחוצים על מנת לטפל במהירות וביסודיות בתיקים אלו ולהניב את התוצאות הטובות ביותר.

אתם ובני משפחתכם מקבלים מאיתנו ליווי צמוד ויחס אישי, לאורך כל התהליך. אנו תמיד זמינים עבורכם בכל עת ומעדכנים אתכם לאורך כל התהליך. אנחנו כאן בשבילכם, כדי להשיג עבורכם את מלוא התגמולים המגיעים לכם.

 

 
 
תאונות עבודה
 
 
 

תאונות עבודה

 
תאונת עבודה מוגדרת כתאונה שנגרמה עקב ובזמן העבודה. במקרה כזה, עובד שנפגע זכאי לקבל תגמולים מהמוסד לביטוח לאומי, בין אם הוא שכיר ובין אם הוא עצמאי. חשוב שתדעו, שגם תאונה שנגרמה בדרך לעבודה או בחזרה ממנה, למשל תאונת דרכים, יכולה גם להיחשב כתאונת עבודה, ואז תהיו זכאים גם לתגמולים מחברות הביטוח וגם לקצבה מביטוח לאומי.
 
 
 
 
משרדנו בקי בטיפול בייצוג לקוחות מול המוסד לביטוח לאומי וחברות הביטוח, כיוון שמודבר בהליכים שדורשים הבנה בתאונות עבודה. חשוב לפנות אלינו ולקבל ייעוץ משפטי, עוד לפני שפונים למוסד כלשהו כדי לממש את זכויותיכם, מאחר ולעתים קרובות תאונות עבודה יכולות תהיו זכאים גם לקבל פיצויים בתביעת נזיקין.

 
לתיאום פגישת ייעוץ ולקבלת פרטים נוספים, ניתן ליצור קשר עם המשרד.