עו"ד רונן אבניאל (ביטוח לאומי)
 
רונן אבניאל- משרד עורכי דין
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ייעוץ וייצוג משפטי מול ביטוח לאומי וחברות הביטוח
 
אנחנו נלווה ונעניק לכם שירות מקיף, הכולל תמיכה לאורך כל התהליך, וייצוג מקצועי ויעיל מול כל הגופים הרלבנטיים.
 
יש לכם אל מי לפנות!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
עו"ד רונן אבניאל מנהל משרד עורכי דין החל משנת 1999, וברשותו ידע רב וניסיון עשיר בתחומי עיסוקו, ובדגש על מיצוי זכויותיהם של בעלי צרכים מיוחדים. המשרד שלנו הוא מהמובילים בתחום בארץ, ומייצג לקוחות רבים, תוך דגש על מקצועיות, אנושיות, שקיפות וסבלנות רבה.

אנחנו מסייעים לאנשים שמהססים ושחוששים מפני הבירוקרטיה, שחושבים שמדובר בקרב אבוד מראש. אז יש לנו חדשות בשבילכם: זה לא סוף העולם. אנחנו כאן, בשביל להילחם, לעזור, לתמוך ולהעניק לכם את התקווה ואת הכסף, שגם אם נפגעתם או חליתם, יש מי שעומד לצדכם!
 

ליווי צמוד לאורך כל הדרך

 
אנחנו מסייעים לבעלי צרכים מיוחדים, ביניהם: נכים, פגועי תאונות ואנשים שסובלים ממחלות קשות, ומייצג אותם נאמנה מול כל הגופים הרלבנטיים, לרבות: המוסד לביטוח לאומי, משרד הבריאות, מס הכנסה, משרד הרישוי ומוסדות אחרים, על מנת לממש את זכויותיהם, ולאפשר להם לחיות בכבוד שלו הם ראויים. וזה בדיוק מה שנעשה גם עבורכם.
 

המשרד מטפל במגוון תחומים:

 
  • ייצוג מול המוסד ביטוחי לאומי – כולל ייצוג בוועדות משפטיות
  • ייצוג מול חברות ביטוח שמתחמקות ושמתנערות מחבותיהן
  • עזרה בהפעלת ביטוח סיעודי
  • סיוע במקרים של אובדן כושר עבודה
  • ועוד
 

ייצוג וליווי משפטי מקצועי שלא תקבלו בשום מקום אחר

 
השירות שאנחנו מציעים הוא שירות שיכול להינתן אך ורק על ידי עורכי דין בקיאים ומנוסים בתחום הביטוח, שירות שלא תוכלו לקבל משום גורם אחר. בין היתר, אנחנו מספקים ייצוג משפטי בוועדות רפואיות, שלב משמעותי שעלול להשפיע על חייכם ולשנות אותם מהקצה אל הקצה. ייצוג בו הוא עניין חשוב מאין כמוהו, ואם לא יהיה מי שייצג אתכם בוועדות הרפואיות, גורלכם עלול להיות שונה באופן ניכר. אנחנו נייצג אתכם בתבונה, כדי להשיג עבורכם את התוצאות המקסימליות.

כמשרד ותיק בתחומו, אנו מעמידים לשירותכם צוות עורכי דין בעל ניסיון עשיר במיצוי הזכויות המגיעות לאנשים במצבכם לפי חוק, והוא ילחם עבורכם וילווה אתכם במקצועיות רבה לאורך כל התהליך. הצוות שלנו יסייע לכם בהליכים הביורוקרטיים ובביצוע כלל הבדיקות הרפואיות הנדרשות על ידי הגופים השנים, כדי להשיג את התוצאות הרצויות.

 
 
אנחנו כאן לצדכם, כדי ללוות אתכם במקצועיות ובנחישות לאורך כל הדרך. לתיאום פגישת ייעוץ ולקבלת פרטים נוספים, ניתן ליצור קשר עם המשרד.
 
 
 
רונן אבניאל